#1 2011-01-04 22:38:12

 Savathus

Master of Disaster

2230907
Call me!
Skąd: Warszawa
Zarejestrowany: 2011-01-03
Posty: 4
WWW

Powitania

Wszystkich nowo zarejestrowanych prosimy o przywitanie się w tym temacie, mile widziane parę słów o sobie

A skoro wszyscy muszą to ja też.

Jak Wam wiadomo, jestem adminem tego forum, a raczej adminką (choć nick nie do końca to sugeruje). Miło mi Was gościć wśród nas Zdeklarowanym fanem W13 jestem niezbyt długo, bo od paru miesięcy, chociaż gdyby wziąć pod uwagę pierwszą płytę Murderdollsów, od której wszystko się zaczęło, to trochę dłużej by wyszło. Album, którego mogę słuchać na okrągło i nigdy mi się nie znudzi to "Fang Bang". Oprócz tego słucham wielu innych różnych rzeczy, co można sprawdzić na moim koncie last.fm, do którego linka mam pod profilem. Nie chce mi się tego wymieniać. O, i tu wychodzi, że jestem leniwa. A poza tym mam dziwaczne poczucie humoru. Większość egzystencji zajmuje mi digital painting, czytanie fantastyki, oglądanie anime i tym podobne pierdoły. Z całkiem przyziemnych rzeczy jestem tegoroczną maturzystką (a jak tak dalej pójdzie, to przyszłoroczną również mam szansę zostać).

To i tak więcej niż potrzebujecie / chcecie wiedzieć ^__^

Offline

 

#2 2011-01-04 23:04:31

 Ghoulscout90210

Ghoul scout

1458647
Zarejestrowany: 2011-01-04
Posty: 17
WWW

Re: Powitania

witam wszystkich fanów Weda;D

ja zacząłem słuchać muzyki Wednesdaya jakieś... 3 lata temu, od samego początku kocham sie w płycie Transylvania 90210, podoba mi się poczucie humoru Wednesdaya oraz to jakim człowiekiem jest,  dzięki niemu lubie klasyke kina grozy, którą sie inspirował przy tworzeniu mojej ulubionej płyty:) na codzień chodze do 4 klasy technikum i w tym roku będę pisał mature, o ile sie nie wycofam bo takiej opcji nie wykluczam. Moje ulubione zajęcia to słuchanie muzyki, granie na basie, oraz pierdzenie w stołek przed kompem tak jak np teraz kiedy to pisze:) jak juz wspomniałem że gram na basie, to dodam że gram w 3 zespołach, z czego z jednym zespołem plany są dosyć ambitne (podbój muzycznego świata xD) i planujemy już w ferie wejść do studia i nagrać demo, jak już nagramy to oczywiscie pochwale sie tutaj też naszym materiałem:) słucham też innych kapel oprócz tych Wednesdaya, jeśli kogoś to ciekawi to może zobaczyć na moim koncie na lastfm czego jeszcze słucham (http://www.lastfm.pl/user/Tim_Skold)
mam nadzieje że sie kiedyś zobaczymy na zlocie fanów Wednesdaya lub na jego koncercie:)

dodam jeszcze że jako wielki fan Weda(za jakiego sie uważam;p) zakupiłem płyty Transylvania 90210, Songs From the Recently Deceased i Night of the Living Drag Queens:)

Ostatnio edytowany przez Ghoulscout90210 (2011-01-07 11:52:12)

Offline

 

#3 2011-01-07 13:57:21

 VenomousPoison

Ghoul scout

Skąd: Łódź
Zarejestrowany: 2011-01-07
Posty: 12
WWW

Re: Powitania

Hm... Miłość do W13 trwa u mnie tyle co u Pani Administrator ; ) Zaledwie pare miesięcy, ale Murderdolls dłużej . Czyli generalnie Weda uwielbiam może z jakiś rok-półtora . Wielbię dwie pierwsze płyty Weda i dałabym wszystko za kolejną w stylu pierwszej ; ) Nie ograniczam się jednak tylko do Niego . Moja lista ulubionych wykonawców jest dłuuga ale to również zapraszam na mój last.fm ^^ Muzyka towarzyszyła mi od urodzenia więc jest 3/4 częścią mojego życia . Poza muzyką interesuje mnie fotografia i myślę że to będę robić w przyszłości... + mam trudny charakter, jestem leniem i szybko się wkurzam . To tyle ; )
Również mam nadzieję że kiedyś na takim zlocie a najlepiej właśnie koncercie będę miała Was okazję poznać

Ostatnio edytowany przez VenomousPoison (2011-01-07 13:58:20)

Offline

 

#4 2011-01-19 21:36:22

 ManiacCatTrash13

Ghoul scout

Skąd: Lublin
Zarejestrowany: 2011-01-18
Posty: 4

Re: Powitania

Hey!
Ja jestem fanką Wednesdaya od kilku miesięcy. Uwielbiam jego głos i styl. Ulubionej płyty nie mam, bo mam po prostu wybrane kawałki, które kocham (a dużo ich xD). A tak prywatnie jestem samotniczką, uwielbiam koty, mam wielkie (czasem przesadne;) ) poczucie humoru, z powodu stylu ubierania nazywają mnie szatanistką, którą oczywiście nie jestem oraz gadam mało krótko i na temat co można zauważyć po moim poście

Offline

 

#5 2011-04-30 12:44:43

Saanid

Ghoul scout

Zarejestrowany: 2011-04-30
Posty: 2

Re: Powitania

Witam wszystkich, Adam, lat 18 okolice Tbg, też gram na basie od około 4miesięcy, Wednesdaya słucham od niedawna, trochę dłużej muzykę gotycką pozdrawiam wszystkich

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.big-craft.pun.pl www.demonsovchaos.pun.pl www.wawelberg.pun.pl www.moomin.pun.pl www.ligacieni.pun.pl